Pilnas namas įkūrėjai

Labas!

Mes, Marija ir Lučis, pašėlusiai smagios šunų augintojų bendruomenės Pilnas namas įkūrėjai.

Mūsų bendruomenės vizija – suburti šunų mylėtojų draugiją, paremtą nuoširdumu, rekomendacijomis ir, žinoma, smagiomis akimirkomis kartu.

Viskas prasidėjo nuo idėjos apie erdvę, kurioje šunų augintojai galėtų nusipirkti jų augintiniams reikiamus ar norimus produktus vienoje vietoje ir nemedžiotų fainų pasiūlymų atskirose online parduotuvėse.

Užsidegusi šia idėja, labai stengiausi surasti pačias kokybiškiausias ir patraukliausias prekes pašėlusiems ir šauniems šunims. O kuriant šią nuostabią bendruomenę, mano didžiausi įkvėpėjai bei vidinės ugnelės kurstytojai buvo įdomūs ir išskirtiniai šunims skirtų produktų gamintojai bei, žinoma, šunelių mylėtojai, kurie ieško ir linki geriausio savo augintiniams.

Pati ne kartą esu susidūrusi su iššūkiais, kuomet savo Lučiui ieškodavau nebandytų, kokybiškų produktų. Ir čia man labai padėdavo kitų šuniukų augintojai, pateikdami savo rekomendacijas, supažindindami su negirdėtais ir nežinomais gamintojais. Taip kaupdama savo patirtį, kitų šeimininkų informaciją, veikiančius patarimus, lengviau galėjau atrinkti patikrintus produktus ir
Pilno namo eshop‘ui.

Nuoširdžiai sakau, kad Pilnas namas yra puiki vieta rūpestį ir aukščiausią kokybę savo šuniukams dovanojantiems šeimininkams. Juk mūsų augintiniai – mūsų šeimos nariai.

Jie džiugina mus savo prisiglaudimais, pakelia nuotaiką juokingomis išdaigomis, o kai aplanko liūdesys – jie tampa ištikimiausiais guodėjais. Todėl ir šioje bendruomenėje mes esame ne dėl mūsų, mieli šeimininkai, bet dėl jų – mūsų pačių mylimiausių gyvūnų.

Pilno namo bendruomenė pasiruošusi populiarinti patikimus bei savo darbui atsidavusius gamintojus, tuo pačiu palaikydama ir lietuviškus verslus. Beveik visi mūsų siūlomų prekių kūrėjai yra vietiniai verslininkai. Iš jų produktų kruopščiai atrinktas asortimentas pats įvairiausias – nuo jaukių guolių namuose iki ofisui skirtų produktų į darbus šeimininkus lydintiems šuniukams, nuo originalių skonių skaniukų iki šunų žvaigždėlapių (juk jie mūsų likimo dovana!).

O kai toks šaunus pasirinkimas vienoje vietoje, išsirinkti tinkamus ir patinkančius produktus vienas malonumas!

Štai taip ir gimė Pilno namo bendruomenė, kuri pasiruošusi sujungti lengvai dėl savo augintinių išprotėjusius žmones bei originalius produktus šunims siūlančius gamintojus.

Labai tikiuosi, kad čia rasite kokybišką ir jaukią aplinką, kurioje sukursime tikrus, šiltus ir nuoširdumu paremtus ryšius. Draugaukime, bendraukime ir dalinkimės nuostabiomis akimirkomis kartu!